Egészségügyi asszisztens állás Szegeden

SOMNIUS Kft.
Szeged
2023. 01. 26.

Szegedi székhelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes vagy részmunkaidőben.

Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása kéthetes (14 napos) időszakokban váltott műszakban történik, beosztás szerint

  • 5 x 12 órás éjszakai műszak 18.30-6.30 óra között,
  • 5 x 4 órás műszak délelőtt 6.30-10.30 óra között;

Részmunkaidő esetén:

  • 5 x éjszakai műszak 18.30-6.30 óra között

Mmunkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt 57.;
Munkavégzés formája: alkalmazotti státuszban
Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje, alvásdiagnosztikai asszisztens tárgymegjelöléssel.

Feladatok

  • éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,
  • vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • a vizsgálatra érkező betegek irányítása, ellátása,
  • nappali adminisztráció, leletgépelés.

Elvárások

  • egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
  • Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
  • jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

Előnyök

  • diplomás ápolói képesítés előny,
  • EEG szakvizsga előny,
  • intenzíves ápolói tapasztalat előny,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott