Export Manager - Siklós

Bonus Kft.
Siklós
2023. 01. 25.

Folyamatosan fejlődő cégünk siklósi telephelyén takarító és tisztító eszközök gyártása történik. Várjuk leendő export menedzserünk jelentkezését!

Feladatok

  • Új külföldi ügyfelek felkutatása és kapcsolatfelvétel
  • Ügyféladatbázis építése önálló piackutatás alapján
  • Meglévő külföldi partnerekkel minőségi kapcsolattartás
  • B2B kereskedelmi ajánlatok összeállítása, kiküldése, adminisztrációja és nyomon követése
  • Önálló tárgyalásvezetés horvát, szerb, angol és magyar nyelven

Elvárások

  • Angol, szerb és horvát nyelv minimum középszintű, tárgyalóképes használata
  • Jó kommunikációs képességek bármely elvárt nyelven!
  • Jó meggyőzőképesség szóban és írásban egyaránt
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködő, megbízható munkavégzés
  • Kreativitás, kitartás, egyéni munkavégzés
  • CRM és Office365 programok haladó szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány valamint saját autó
  • A munka betöltéséhez vonatkozó végzettség (kereskedelem, külkereskedelem) vagy releváns munkatapasztalat (minimum 2 év) elvárt!

Előnyök

  • Egyéb nyelv minimum középszintű ismerete előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • Modern és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet,
  • Bővülő termékkínálat, széles termék-portfolió
  • Rendezett, átlátható és szabályozott munkakörülmények
  • Hosszútávú megbízható munkahely
  • 8 órás munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb takarítóeszköz-gyártójánál
  • Regionálisan versenyképes alapbérezés mellé jutalékos rendszer

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott