Mosodai állás férfiak részére Egerben

Mundare Vita Kft.
Eger
2024. 03. 13.

Mosodánkba felvételt hirdetünk mosógép kezelő munkakörben URAK részére.

Hosszútávra keresünk megbízható munkatársakat fő állásba. Mosodai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Munkaidő hétfőtől-péntekig 7:00 - 15:30.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével lehet.

Feladatok

  • Textília vasalás géppel, hajtogatás kézzel, csomagolás géppel.
  • Mosógép kezelés, textíliák válogatása. Szárítógép kezelés.

Elvárások

  • Legyél pontos, a munkádra igényes, tudj csapatban dolgozni és bírd a monotonitást.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott