Elektromos roller kezelő és pultos munkatársat keresünk

Szilvásváradon található büfébe keresünk megbízható, önmagára igényes munkatársat.

Elektromos rollerek bérbe adása és pultos teendők ellátására.

Elsősorban olyanok jelentkezését várjuk akik bejelentett hosszú távú munkát keresnek, de várjuk alkalmi munkavállalók jelentkezését is, akik csak beugranának néha, vagy hétvégente, iskolaszünetben akár. Ehhez nyújtunk korrekt bérezést, étkezési lehetőséget munkaidő alatt, megfelelő munkakörülményeket.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Feladatok

  • elektromos rollerek kiadása bérlésre, ehhez tartozó dokumentumok kitöltése
  • elektromos rollerek visszavétele bérlésből, ellenőrzése és elszámolás a bérlési időnek megfelelően
  • elektromos rollerek tisztán napközbeni tisztán tartása, töltése
  • italok elkészítése és kiadása, munkakörnyezet tisztán tartása
  • Árukészlet nyilvántartása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Szilvásváradi lakóhely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott