Általános ügyintéző, takarító munkalehetőség Budapesten

Irodaházunkba keressük azt a teljes foglalkoztatású, általános ügyintéző, takarító kollégát, aki az alábbi feladatokat látja el.

Feladatok

  • Az általános ügyintéző, takarító a feladatait heti és napi, szóbeli utasítások alapján végzi, együttműködve a cég igazgatóságaival.
  • Végrehajtja a rábízott eszközök és technikák határidőre történő beszerzését.
  • Elvégzi a céges gépjárművek szervízbe, illetve a téli és nyári gumiabroncsok irodaházba, raktárba szállítását.
  • Gondoskodik a cég külső raktárának rendbentartásáról, a darálható, illetve megsemmisítésre szánt iratok elszállíttatásáról.
  • Felelős továbbá a különböző küldemények postára adásáért.
  • Elvégzi a cég épületének, közös helyiségeinek és irodáinak napi szintű takarítását.
  • Folyamatosan rendben tartja az épületet, gondoskodik az ott található, használaton kívüli eszközök letakarításáért, elpakolásáért.
  • Havonta állagellenőrzést végez az épületben, összeírja a felmerülő hibákat (kiégett izzók, javításra, cserére, karbantartásra szoruló berendezések, stb.).

Elvárások

  • Iskolai végzettség: Alapfokú
  • Szakmai gyakorlat: 3 év
  • Egyéb követelmények: B. kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői rutin

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tisztítás-technológiai szakképesítés
  • Vegyszerkezelői szakképesítés

Amit kínálunk

  • Bruttó fizetés 400.000 Ft
  • Céges mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott