Értékesítő munkatársat keresünk az Imola Hotel Platán****Superior csapatába

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • Szívedből jön a vendégszeretet, és a sok-sok kérdésre mosolygósan válaszolsz,
  • Szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • Az adminisztrációs munka számodra nem kihívás, és könnyen kezeled az ügyintézéssel kapcsolatban felmerülő helyzeteket.

MUNKAIDŐ:

  • Tervezett beosztás szerint, hétköznapokon és hétvégén történő munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eger

Az Imola Hotel Platán****Superior Magyarország első felnőttbarát szállodájaként nyitotta meg kapuit 10 évvel ezelőtt Eger szívében. A belvároshoz közel helyezkedünk el, közvetlen szomszédságban az Egri Stand- és Termálfürdővel. 51 szobával, konferenciateremmel, fedett teremgarázzsal, elegáns étteremmel és bárral, frissen megújuló wellness részleggel várjuk vendégeinket.

Szállodánkban a magas minőségű szolgáltatások nyújtására törekszünk, melyhez fontos a kiváló csapatmunka, aminek Te is részese lehetsz!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat, elérhetőségedet a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigényed megjelölésével.

Várunk csapatunkba!

Feladatok

  • A szállodai szolgáltatások értékesítése,
  • Beérkező e-mailek, telefonok kezelése,
  • Vendégek minőségi és pontos tájékoztatása,
  • Közvetítői oldalak, foglaló felületek kezelése,
  • Számlakészítés,
  • Szobatükör ellenőrzése,
  • Ajánlatok, visszaigazolások elkészítése, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a részlegekkel

Elvárások

  • Egy vagy több nyelv ismerete,
  • Szállodában/vendéglátásban értékesítő munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Hostware szállodaszoftver ismerete,
  • Magabiztos, önálló munkavégzés,
  • Vendégcentrikusság, terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Igényes, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahelyet és tervezhető munkaidőbeosztást,
  • Egy támogató csapat tagjaival dolgozhatsz nap, mint nap,
  • Hosszútávú munkalehetőséget,
  • Útiköltség térítést,
  • Fejlődési lehetőségeket,
  • Munkabéred mellett cafeteria támogatást.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott