Recepciós munkatársat keresünk az Imola Hotel Platán****Superior csapatába

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • Szívedből jön a vendégszeretet, és a sok-sok kérdésre mosolygósan válaszolsz,
  • Szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • Az adminisztrációs munka számodra nem kihívás, és könnyen kezeled az ügyintézéssel kapcsolatban felmerülő helyzeteket.

MUNKAIDŐ:

  • Tervezett beosztás szerint │ 12 óra/munkanap
  • Nappali munkavégzés │ 08.00 – 20.00
  • Éjszakai munkavégzés │ 20.00 – 08.00

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Eger

Az Imola Hotel Platán****Superior Eger központjától 5 perces sétára található. Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat, elérhetőségedet a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigényed megjelölésével.

Várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések lebonyolítása,
  • Számlakészítés,
  • A napközben és éjszaka felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel,
  • Telefonhívások fogadása,
  • Vendégek tájékoztatása az aktualitásokról.

Elvárások

  • Egy vagy több nyelv ismerete,
  • Szállodában/vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Hostware szállodaszoftver ismerete,
  • Magabiztos, önálló munkavégzés,
  • Vendégcentrikusság, terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Igényes, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahelyet és tervezhető munkaidőbeosztást,
  • Egy támogató csapat tagjaival dolgozhatsz nap, mint nap,
  • Hosszútávú munkalehetőséget,
  • Útiköltség térítést,
  • Fejlődési lehetőséget,
  • Munkabéred mellett cafeteria támogatást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott