Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet gépkocsivezetőt keres

A Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet azonnali kezdéssel keres egészségügyi szolgálati jogviszonyban 1 éves határozott időtartamra, teljes munkaidős foglalkoztatásra

gépkocsivezető munkatársat

Feladatok

  • előre meghatározott ütemterv szerinti napi szállítások elvégzése,
  • rakodásban történő segítségnyújtás
  • összekészített megrendelések pontos és hiánytalan átvétele, átadása,
  • leszállított áruk dokumentált átadása

Elvárások

  • középiskolai bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 10 év vezetési tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • szállítási munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, szabálykövetés
  • erkölcsi bizonyítvány

Javadalmazás:

Az illetmény megállapítása a 2020. évi C. törvény 8. §. (7) bekezdése alapján történik, megállapodás alapján

Munkavégzés helye: Eger

Önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, Pelyhe Kornél műszaki logisztikai osztályvezető részére, vagy személyesen adja le a kórház:Eger, Knézich u. 1 szám alatti székhelyén.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott