Nyíregyházi szállodánkban éttermi üzletvezető állás

A nyíregyházi 76 szobás, konferencia teremmel, étteremmel és rendezvénysátorral rendelkező Hotel Pagony**** Wellness& Conference motivált, ügyfél- és bevételorientált éttermi üzletvezőt keres.

Feladatok

  • Üzleti csoportok, rendezvények menedzselése az árajánlattól a számlázásig
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megrendelőkkel, rendezvényszervezőkkel, cégekkel, beszállítókkal
  • E-mailek feldolgozása, pro-forma számlák küldése
  • Értékesítési hívások és helyszíni szemle szervezése és lebonyolítása
  • Együttműködés az összes többi részleggel
  • Aktív részvétel a napi feladatok ellátásában
  • Árurendelés, készletgazdálkodás, leltár készítés
  • Vonatkozó jogszabályi előírások betartása, betartatása

Elvárások

  • Minimum kétéves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Magas ügyfél- és szolgáltatásorientáltság, odafigyelés a részletekre
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó csapatjátékos, de erős az önálló munkavégzés képessége
  • Pozitív hozzáállás, rugalmas munkavégzés
  • Professzionális megjelenés és kiváló modor
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • Hostware program vendéglátás modul ismerete

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Kiváló csapat
  • Munkaruha és melegétkezés biztosítása
  • Bejelentett munka
  • Stabil, kiszámítható munkarend
  • Hosszútávú, biztos megélhetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető