Nyílászáró beépítő munkatársakat keresünk kistarcsai székhelyű cégünkhöz

Kistarcsai székhelyű cégünk, nyílászárók forgalmazásat és beeépítéset vállalja. Célunk egy sikeres, tehetséges csapat összeálltása.

Feladatok

  • Nyílászárók, árnyékolástechnikai berendezések szakszerű beépítése, gipszkarton dobozolás

Elvárások

  • Önnáló munkavégzés,
  • problémameglodó készség
  • jó kummunikáció
  • csapatszellem, precizitás, igényesseég

Előnyök

  • Nyílászárók területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú kiszámitható munkavégzés hétfőtől péntekig
  • jó munkaköri légkör
  • azonnali bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés

Jelentkezi munkaidőben a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott