Gépkezelő traktoros állás Feldebrő vonzáskörzetében

Vino-Farm Bt.
Eger
2023. 01. 16.

Gazdaságunk Feldebrő vonzáskörzetében (Heves megye, Egertől 20 km) keres, hosszabb távra, önállóan dolgozni tudó, szántó és szőlő művelésben jártas, egész éves, bejelentett gépkezelői traktoros állásra jelentkezőt.

Feladatok

  • Szőlőben gépi csonkázás, gépi előmetsző használata, talajmunka, új New Holland szüretelő gép és a hozzá kapcsolódó 4 soros permetező használata .
  • Szántóföldi növénytermesztés esetén RTK-val való munkavégzés amely kiterjed vetésre, műtrágyaszórásra, permetezésre, talajmunkára.

Elvárások

  • Szakképzett tapasztalat
  • B,T kategóriás jogosítvány
  • RTK-val való munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Érvényes zöldkönyv

Amit kínálunk

  • Versenyképes, motivált fizetés: 400 000-500 000 Ft/hó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott