Műtőssegéd munkatársat keres a Markhot Ferenc Kórház azonnali kezdéssel

Műtőssegéd munkatársat keres a Markhot Ferenc Kórház azonnali kezdéssel, egészségügyi szolgálati jogviszonyban történő foglalkoztatásra, teljes munkaidős, határozatlan időtartamra szólóan.

Feladatok

  • munkakörhöz tartozó feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • megfelelő fizikai erőnlét és egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • megbízhatóság,
  • segítőkészség,
  • nagyfokú tolerancia,
  • felelősségtudat.

  • OKJ 32 725 01 műtőssegéd-gipszmester tanfolyam, képzettség;
  • valamint gyakorlati tapasztalat.

Jelentkezés: pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló okirat másolat), küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, Kun Mária főműtősnő részére.

A pályázat leadásának határideje: folyamatos.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott