Vagyonőr munkatársakat keresünk

Securimaster Protect Plusz Kft.
Gyöngyös, Hatvan
Bruttó 406 000 Ft - 481 000 Ft / Hónap
2022. 12. 06.

Feladatok

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr munkatársakat keres Budapest 23. kerületében - ipari létesítmény területén - történő munkavégzéssel, határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel.

Elvárások

  • Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos,
  • Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)!
  • A munkakör betöltéséhez legalább 1-3 év releváns a szakmai tapasztalat szükséges!
  • Tudjál jól kommunikálni írásban és élőszóban egyaránt!
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte feltétel.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel).
  • Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését).
  • Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény).
  • Belépéskor és évente egészségügyi szűrést.
  • Utazási költségeid megtérítését, illetve céges gépjárművet (megfelelő számú munkavállaló esetén).
  • Élet- és baleset biztosítást.
  • Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott