Gyártási munkalehetőség Németországban 2023-as januári kezdéssel

Feladatok

  • Együttműködés személygépkocsik gyártásában
  • Szerelvények összeszerelése és az egyes alkatrészek előszerelése
  • A szerelvények és alkatrészek felszerelése a járműre alapos betanítási időszak után
  • A beépített alkatrészek ellenőrzése az abszolút minőségbiztosítás érdekében

Elvárások

  • Beszélsz minimum A2-es szinten németül
  • Szeretnél hosszútávú munkalehetőséget Németországban
  • Èrdekelnek cégen belüli tovább képzések, szakmai feljebb lépés
  • Képes vagy egy csapathoz hozzájárulni a legmagasabb színvonalú célok közös elérése érdekében
  • Lelkiismeretes és megbízható munkavégzés nem okoz gondot 3 műszakos rendszerben
  • Nem idegen számodra a gyártási környezet

Amit kínálunk

  • Német bejelentésű munkahelyet biztosítunk a világ egyik legnagyobb autógyártó cégénél
  • Havi kereseted 1850€-2200€ nettó!
  • Lakhatást biztosítunk az első naptól fogva 2 ágyas szobákban
  • Családi pótlék, gyerekpénz, kedvezményes adókategória lehetöség házaspárok, gyermekes családok számára
  • Tovább képzési lehetőséget biztosít a cég helyben, minden érdeklődő számára, aki szeretné magát tovább fejleszteni
  • 2024-es Debrecen autóipari gyár nyitásakor egy biztos pozíciót ajánlunk a jelentkezők számára
  • Tiszta és rendezett környezet, irodai és gyártás közeli munkavégzés
  • Cégen belül számos karrierlehetőséged lehet ebből a pozícióból

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott