Villanyszerelő munkakörbe keresünk munkatársakat pécsi irodánkba

Naperőműveket fejlesztünk, tervezünk, építünk és értékesítünk ügyfeleink számára, Magyarországon és a határon túl.

Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.

Pécsi irodánkba keressük új munkatársainkat

VILLANYSZERELŐ

munkakörbe.

Feladatok

  • Részvétel földre telepített naperőművek létesítésében, átadásában, karbantartásában
  • Erősáramú villanyszerelési feladatokat ellátása
  • Erősáramú kábelek bekötése, nyomvonalak kiépítése
  • Inverterek, elosztóberendezések telepítése
  • Erőmű bekapcsolásának a támogatása

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelő végzettséggel
  • Van tapasztalata hasonló területen vagy épületgépészeti villanyszerelés terén
  • Határozottság és önállóság jellemzi

Amit kínálunk

  • Barátságos, együttműködő, tapasztalt csapat
  • Megbízható, stabil munkáltató
  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Kiváló munkaeszközök és felszerelések
  • Egyműszakos (nappal) munkarend, csak hétköznapi munkavégzés
  • Változó helyszínek, ahová céges autóval juthatsz el

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott