Pultos/felszolgáló állás a Mátra szívében, a Palóc Bistorantban

A 4 ÉVSZAK a térség egyik legdinamikusabban fejlődő, turisztikai területen tevékenykedő cégcsoportja, melynek tagjai a HIGH-TECH Sportok Bázisa, a mátraházi HEGYIHOTEL***, a mátrafüredi PALÓC BISTORANT és VÖLGYHOTEL***, valamint az ősszel megnyílt ERDEIHOTEL****.

A PALÓC BISTORANT éttermünkben megpályázható PULTOS/FELSZOLGÁLÓ munkakörhöz kellemes, természetközeli munkakörnyezetben a térség vendéglátás szektorában elérhető legmagasabb bérezést és juttatás csomagot* kínáljuk beleértve a borravaló megtartását is.Ha elkötelezettnek érzed magad a minőségi vendéglátás iránti, felelősségteljesen, hatékonyan, rugalmasan, magas szakmai színvonalon végzed a munkádat és örömmel illeszkedsz be egy lelkes csapatba küldd el jelentkezésed.

Feladatok

  • vendégek magasszintű kiszolgálása;
  • a’la cart forgalom és a rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása;
  • egyeztetés, együttműködés konyhafőnökkel, rendezvényszervezővel.

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • minimum 3 éves vendéglátói tapasztalat;
  • jó problémamegoldó képesség és rugalmasság;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • nyitottság hétvégi munkavégzésre.

Előnyök

  • angol nyelvtudás;
  • B típusú jogosítvány.

Amit kínálunk

  • a térség vendéglátás szektorának legmagasabb bérezése
  • borravaló megtartása
  • heti 3 pihenő nap;
  • 30e Ft étkezési támogatás/hó;
  • 100e Ft szabadidőutalvány/év;
  • folyamatos szakmai továbbképzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott