Mosonmagyaróvár építőipari cég födém és fal zsaluzásban jártas embereket keres

Bóka Bau Kft.
Mosonmagyaróvár, Csorna, Győr
Nettó 350.000 Ft - 450.000 Ft / Hónap
2022. 12. 15.

Mosonmagyaróvár építőipari cég födém és fal zsaluzásban jártas embereket keres alkalmazotti viszonyba, heti fizetés, munkába járás támogatás, tudásod és a munkához való hozzáállásodhoz való bérezés. Ha szeretnél egy jó csapatban dolgozni, ne habozzál. Hosszú távú munkalehetőség.

Januárban kezdhető társaházak födém és egyéb zsaluzatok készitésre keresek alvállakozói csapatot vagy munkavállalót saját csapatomba.

Alvállakozó anyaggal vagy anyag nélkül is jelentkezhet.

Jelentekezésben kérnék nm árat födém-lépcső-pillér-alulborda készítésre. Kérésre tervdokumentációt tudok küldnei.

Feladatok

  • Monolt födém-fal -lépcső zsaluzása.

Elvárások

  • Szakértelem

Előnyök

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Munkaruha
  • munkába járás támogatás
  • korrekt fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott