CNC gépkezelő munkalehetőség Mezőkövesden

Kovács Kft.
Mezőkövesd
2022. 12. 18.

A Kovács Kft., egy magyar tulajdonban lévő, nemzetközileg elismert autóipari beszállító a haszongépjármű alkatrészek területén. A vállalat közel 30 éves múlttal rendelkezik. Jelenleg több, mint 450 kollégával dolgozunk és fejlődünk együtt, kb. 28.000 m2 –en.

Feladatok

Miért lesz jó nálunk dolgozni?

  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Saját állományunkban, teljes munkaidőben, bejelentett munkahelyen dolgozhatsz
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésedet

Mit fogsz csinálni?

  • Legyártod a rajzok szerinti alkatrészeket
  • Ellenőrzöd a gyártott darabok előírások szerinti minőségét
  • Dokumentálod a gyártási és mérési folyamatokat
  • Jelzed, kiküszöbölöd a géphibákat, gyártási hibákat

Elvárások

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel és/vagy van releváns szakmai tapasztalatod
  • Érdekelnek a gyártási folyamatok
  • Elkötelezett vagy
  • Vállalod a 3 műszakot, de a hétvégéidet pihenéssel szeretnéd tölteni

Amit kínálunk

Amit még kínálunk az elkötelezettségedért cserébe

  • 30% műszakpótlék
  • 12% mozgóbér
  • Béren kívüli SZÉP kártya juttatás
  • Félévi és év végi prémium fizetése
  • Munkába járás támogatása 15 ft/km / bérlettámogatás
  • Munkaruházat, amelynek a tisztításáról is gondoskodunk
  • Munkatársi ajánlási bónusz
  • Lojalitási bónusz
  • Sportolási lehetőség (fallabda, céges konditerem használat)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott