IT eszközparkot és üzemeltetési szolgáltatást értékesítő állás Debrecenben

Tonerker Kft.
Debrecen
2023. 05. 11.

Kiemelkedő kereseti lehetőség, biztos háttér, nagy kihívások!

Ez csak néhány indok, hogy miért legyél értékesítési menedzser a Debrecenben lévő 16 éve működő Tonerker cégnél.

Ha keresel egy lendületes és felelősségteljes munkakört, folyamatos fejlődési lehetőségre vágysz és van már felmutatható komoly eredményed az értékesítésben,  ha minden vágyad az, hogy IT eszközparkot és üzemeltetési szolgáltatást adj el nagyvállalatoknak, ha veled mi is biztosan tovább tudunk növekedni, akkor lépj be a Tonerker-hez! Bérezés fix+magas jutalék!

Jelentkezz a fényképes önéletrajzoddal, és azonnal visszahívunk!

Feladatok

  • IT eszközök (nyomtató, laptop, PC, nyomtatókellékek stb)
  • üzemeltetetési szolgáltatások
  • irodai eszközök (irodaszerek, irodai kisgépek, higiéniai termékek, stb) értékesítése nagyvállalatoknak.

Elvárások

Akit keresünk:

  • főállásban kíván dolgozni, de 4 vagy 6 órás részmunkaidő is lehetséges
  • szívesen kommunikál online és telefonon emberekkel
  • munkaidejében szeret eredményt produkálni, tevékeny
  • könnyen teremt kapcsolatokat ismeretlen emberekkel
  • figyel az ügyfél igényeire,
  • cél-, feladat- és problémaorienált együttműködő

Előnyök

  • informatikában jártasság, érdeklődés

Amit kínálunk

  • otthonról is dolgozhatsz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott