Raktáros állás Pécsett

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., pécsi telephelyére keres raktáros

munkatársat, aki szereti a színes feladatokat és szívesen dolgozna az alkatrészek világában!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „RAKTÁROS” !

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg: https://eshop.langauto.hu/page/allas

Feladatok

  • A vevői megrendelések alapján az áru gyors leszedése, raktári kiszolgálása akciós termékek menedzselése
  • A napi áru számítógépes beérkeztetése
  • A kiszállítás időben történő indulásának biztosítása
  • Visszáru átvétele, könyvelése, tárhelyre való helyezése
  • A beérkező áru levétele gépjárműről, az áru átvétele

Elvárások

  • Minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott