Teljes munkaidős donorvizsgáló orvos állás Győrben

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot üzemeltet. Győri csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Teljes munkaidős donorvizsgáló orvos

 (Győr)

Feladatok

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
  • Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
  • Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Emelt béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Kényelmes, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • 30 nap szabadság (kortól függetlenül)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, hosszú távú stabilitás
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr Plazma Pont (9021. Győr, Bajcsy-Zsilinszky út 36.)

ÉRDEKEL A PLAZMAADÁS?

Amennyiben szeretnél még többet megtudni a plazmaadásról, csapatainkról, akkor böngészd weboldalunkat, illetve látogasd meg közösségi média felületeinket is.

Nézd meg, hogy melyik Plazma Pontunk van hozzád a legközelebb, térj be hozzánk személyesen, gyűjts benyomást, ha nyitott vagy, akkor jelentkezz plazmaadónak, hogy akár munkatársként, akár plazmaadóként, de mielőbb a plazmás családunk tagjává válhass.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott