Csiszoló munkatársat keresünk az egri Sanatmetal Kft.-hez

Sanatmetal Kft.
Eger
2022. 10. 30.

Csiszoló

munkatársat keresünk

az egri Sanatmetal Kft.-hez

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik vezető orvostechnikai cégénél egy szuper csapatban?

Feladatok

  • Fémből készült implantátumok felületének csiszolása.
  • Csiszoló- és polírozógépek kezelése.
  • Kézi csiszoló munkálatok elvégzése.
  • A munkadarabok vizsgálata, mérése, a felületek és méretek előírásoknak való megfelelése és ellenőrzése a műszaki rajz szerint.
  • Gyártás során keletkezett nem megfelelő termékek kezelése.
  • A rábízott munkaeszközök és munkaterület tisztán tartása.
  • Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítés.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

Örülünk, ha van tapasztalatod, de az sem gond, ha pályakezdő vagy!

Amit kínálunk

  • Családias hangulatú légkör, összetartó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel saját állományban
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Cafeteria: évente bruttó 390.000 Ft
  • Műszakpótlék 50% (18:00 és 06:00 között)
  • Munkába járás támogatása: 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%
  • Mentor program
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkaidő keret nélküli munkavégzés

Ne habozz, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott