Tánc oktatói pozícióba munkatársat keresünk Pécsett

Pályázati felhívás.

Az Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet Tánc oktatói státusz betöltésére.

A pályázat meghirdetése és elbírálása a 2011. évi CXC. törvény a nemzeti köznevelésről, és a 326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet rendelkezései alapján történik.

Pályázati feltételek:

Főiskola/ egyetemi szintű végzettség és az oktatott művészeti ágak valamelyikében a művészeti tárgynak megfelelő szakirányú tanári szakképzettség vagy az oktatott művészeti ágak valamelyikében a művészeti tárgynak megfelelő művész szakképzettség,

Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség, ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt.

Büntetlen előélet és annak igazolása, hogy a közalkalmazott nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolati példányai.
  • 90 napnál nem régebbi hatósági igazolvány a büntetlen előélet igazolására valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt, mely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé.
  • A pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez a pályázat elbírálási eljárásának lefolytatásáig, illetve sikeres pályázat esetén a közalkalmazotti jogviszony létrejöttéig.

Munkavégzés helye: Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola 7633 Pécs, Endresz György u. 2/b.

Megbízás időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő

A megbízás kezdő napja: a pályázat elbírálását követően, azonnali

A pályázat benyújtásának határideje: 2022.10.07.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Weibl Anita nyújt, a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, az Eck Imre Alapfokú Iskola székhelyére: 7633 Pécs, Endresz György u.2/b.

A pályázati kiírás közzétevője az Apolló Kulturális egyesület fenntartásában lévő Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola.

Feladatok

Tánc oktatása heti rendszerességgel, a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Főiskola, /egyetemi szintű végzettség és az oktatott művészeti ágak valamelyikében a művészeti tárgynak megfelelő szakirányú tanári szakképzettség vagy az oktatott művészeti ágak valamelyikében a művészeti tárgynak megfelelő művész szakképzettség a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 98. § (8) bekezdésében foglaltakat is figyelembe véve,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet és annak igazolása, hogy a közalkalmazott nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt
  • a nevelési-oktatási intézményben pedagógus-munkakörben fennálló, határozatlan időre, teljes munkaidőre szóló alkalmazás vagy a megbízással egyidejűleg pedagógus-munkakörben történő, határozatlan időre teljes munkaidőre szóló alkalmazás.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott