Export Kereskedelmi Ügyintéző - Pécs

Silk Solutions Kft.
Pécs
2022. 10. 04.

A Silkgroup Magyarország ismert autóápolási termék gyártó vállalkozása. 2016-os alapítás óta folyamatosan fejlődünk, minden évben hozunk innovációt a piacra. Export Ügyintézőként a tökéletes angol tudásodat használva, tarthatod a kapcsolatot export Partnereinkkel. Munkaidődben elsődleges a Cseh,Lengyel,Szlovák, illetve Osztrák partnereinkkel tudsz egyeztetni angol nyelven. Partnereinknek szeretnénk megadni minden támogatást, hiszen az Ő sikereik a mi sikereink is. Feladataidat ebben a  megközelítésben kell elvégezned.

Feladatok

  • Beérkező megrendelések kezelése
  • Oktatások  szervezése
  • Értékesítés támogató anyagok fordítási
  • Esetenkénti Tolmácsolás
  • Kiutazások szervezése
  • Megbeszélések leszervezése
  • Meglévő export partnerekkel való teljes körű kapcsolattartás
  • Külföldi szakmai rendezvényeken való részvétel megszervezése

Elvárások

  • Minimum Középfokú Végzettség
  • Tökéletes Angol tudás
  • Proaktív, precíz és önálló munkavégzés
  • Hiteles, meggyőző tárgyalókészség
  • Problémamegoldó- és kommunikációs képesség, kulturális érzékenység
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány

Előnyök

  • Kereskedelemben eltöltött idő
  • Német nyelv tudás
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Céges Telefon
  • Laptop
  • Bizalmon nyugvó önálló munkavégzés, saját ötletei megvalósításának lehetősége
  • ejlődő, stabil munkáltatói háttér; dinamikusan fejlődő innovatív vállalatunk részese lehetsz
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
  • Fejlődhetsz a változatos feladatok, projektek során
  • Lelkes, barátságos, pozitív energiákkal teli csapat és munkakörnyezet vár

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott