Termelési asszisztens kollégát keresünk 4 órában Pécsett

Fő tevékenységünk vevői igényekhez igazodott polietilén csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági vagy háztartási felhasználásra.

Cégünk több, mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. A folyamatos technológiai fejlesztéseknek köszönhetően mára egy minden igényt kielégítő, 2000 m2-es üzemcsarnokban, megújult gépparkkal gyártunk közel 4.800 tonna új és újrahasznosított fólia terméket pécsi telephelyünkön.

Feladatok

Termelési asszisztens kollégát keresünk napi 4 órás munkavégzésre adminisztációs feladatok elátására.

  • A gyártásba kerülő termékek és azok gyártásával kapcsolatban beérkező technikai és technológiai dokumentumok kezelése
  • Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése
  • Mintavételek ellenőrzése és adminisztrálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)

Amit kínálunk

  • Önálló felelőségteljes munkakör
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Barátságos munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok