A Penthe Autóház mosó-karbantartó munkatársat keres

A Penthe Autóház, a Dél-Dunántúli régió évtizedek óta meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása a minőségi munka és csapatszellem iránt elkötelezett közösségébe új munkatársat keres MOSÓ-KARBANTARTÓ munkakörbe.

Feladatok

  • Leendő munkatársunk feladata a PENTHE Autóház folyamatosan növekvő forgalmú márkaszervizében és karosszéria üzemében megforduló járművek, valamint ügyfeleink járműveinek, továbbá teszt és bemutató autóink mosása, külső-belső takarítása.
  • A mosási munkák függvényében a márkakereskedés és közvetlen környezetének karbantartási munkálatainak elvégzése, beleértve a takarítási, kertépítési és az épületek, járófelületek karbantartásával kapcsolatos feladatokat.

Elvárások

  • Fizikai alkalmasság, kiváló erőnlét
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Műszaki érzék, alkalmasság csúcstechnikájú járművek vezetésére, ennek elsajátítására
  • Kézügyesség és műszaki érzék
  • Gyors és igényes munkavégzés
  • Terhelhetőség és nagy munkabírás

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Kiemelkedő kézügyesség és műszaki érzék
  • Jártasság kisebb szerelési, karbantartási munkákban

Amit kínálunk

Olyan munkatársat keresünk, aki képes önálló, felelősségteljes munkavégzésre. Megbízható munkájáért hosszútávú, biztos munkalehetőséget és korrekt jövedelmet kínálunk.

  • Kiváló munkafeltételek, rendezett munkakörülmények
  • A minőségi munka megbecsülése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott