Szállító munkatársat keresünk éjszakai terjesztő járatra

Oszlánczi és Társa Kézbesítő Bt.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Heves megye

Nettó 10000 - 10000 / Nap
2022. 09. 29.

Saját gépjárművel rendelkező kollégát keresünk az előfizetett kiadványok kézbesítőkhöz való eljuttatásához az éjszakai, kora hajnali órákra.

Jelentkezés, információ a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon minden nap 10:00 és 16:00 óra között vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Feladat az újságoskötegek (nem nagy mennyiség) lerakási pontokhoz való szállítása körülbelül 20 településre, Sirok-Parád-Pétervására környékén.
  • Az indulás Kápolnáról történik hozzávetőlegesen 01:30-2:00 óra között. A járatot 3,5-4 óra hosszáig tart időjárási körülményektől függően megcsinálni.
  • A kör hossza kb. 180 kilométer, de ezen lehet variálni.

Elvárások

  • Saját kocsi, maximum 6,5 literes fogyasztással.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Megfelelő rutin.

Előnyök

  • Éjszaka aktívabb életet élők előnyben, illetve akik szeretnek vezetni és élvezik, amikor még üresek az utcák.

Amit kínálunk

  • Napi nettó 10.000 Ft + az üzemanyag térítése
  • 4 órás részmunkaidős bejelentés.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése