Fuvarszervező kollégát keresünk Füzesabonyba

Ha szeretnél egy stabil, megbízható cégnél dolgozni, ahol fiatalos csapat vár, akkor ne habozz jelentkezz hozzánk a meghirdetett pozícióra! Hisszük, hogy munkáddal hozzájárulsz vállalatunk fejlődéséhez.

Feladatok

  • Nemzetközi  közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Az esetlegesen előforduló reklamációk - valamint, felmerülő problémák kezelése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

Elvárások

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum közfokú végzettség
  • zámítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • Határozottság
  • Dinamikusan, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
  • Problémamegoldó- és szervező kézség

Előnyök

  • Logisztikai végzettség
  • Szállítmányozásben szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Piaci kapcsolatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalalti háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott