Területi képviselő munkatársat keres az Ehisz Zrt.

Ehisz Zrt.
Eger
2022. 09. 09.

Területi képviselő munkatársat keres a hullámkarton csomagolóeszköz gyártó és forgalmazó Ehisz Zrt. Kelet- és Közép Magyarországi régióban.

Feladatok

  • meglévő ügyfelek kezelése, portfólió bővítése,
  • új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • a partner egyedi igényei alapján ajánlatadás, az ajánlatok után követése
  • látogatások azzal kapcsolatos tevékenységek rögzítése SAP/CRM rendszerben
  • a cég képviselete szakmai kiállításokon, rendezvényeken
  • értékesítéshez kapcsolódó riport és adminisztrációs feladatok
  • versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése

Elvárások

  • 1-3 éves értékesítési területen megszerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • nagyfokú önállóság, képes az ügyfél megkeresésétől a projekt lezárásáig kezelni a feladatokat,
  • nyitottság új technológiák megismeréséhez
  • proaktív, motivált személyiség.
  • MS Office ismerete ( Word, Excel, Power Point )

Előnyök

  • papíripari területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • inspiráló szakmai környezet, jó csapat, garantált szakmai fejlődés, kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés, motiváló juttatási csomag
  • munkavégzéshez szükséges eszközök ( cégesautó, laptop, telefon)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • home office lehetősége
  • hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott