Betanított munkást / lakatos segédmunkást keresünk Pécsett

SZERMANN Kft.
Pécs
2022. 09. 20.

Mi, a SZERMANN KFT. Magyarországon elsőként naperőművekhez tartószerkezeteket fejlesztünk, tervezünk és értékesítünk ügyfeleink számára, határon innen és túl.

Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.

Csatlakozz hozzánk pécsi telephelyünkön

BETANÍTOTT MUNKÁS/ LAKATOS SEGÉDMUNKÁS

munkakörbe.

Feladatok

  • Tartószerkezet gyártáshoz a szükséges előkészítő feladatok elvégzése
  • Termelésben résztvevő kollégák munkájának a segítése
  • Alapanyagok, félkész- és kész anyagok telephelyen történő mozgatása
  • Betanítást követően fémmegmunkáló gép kezelése

Elvárások

  • 8 általános elvégzése
  • Igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes bérezés
  • Prémium lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben, H-P-ig munkanapokon
  • Lehetőség 1 műszakos munkarendben való munkavégzésre
  • Lehetőség többműszakos munkarendben való munkavégzésre
  • Képzések

Bővebb felvilágosítás:a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon kérhet bővebb felvilágosítást munkanapokon 10:00-15:00 óra között.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott