Építőmunkára keresünk munkatársakat, hosszú távú munkavégzésre, biztosított szállással Balatonalmádiba

Építőipari cégünk kapacitásbővítés miatt keres önálló munkavégzésre képes, rajzot olvasni tudó, elsősorban női munkaerőt balatoni családi házak építéséhez. Festő, kőműves, villanyszerelő munkakörbe az ország egész területéről.

Szállás biztosított.

Jelentkezi fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Telefonos tájékoztatás munkanapokon 9-12 óra között a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • Családi házak építése, festő, kőműves és villanyszerelési munkák.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 450-600 ezer forint gyakorlattól és teljesítménytől függően

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott