Áruszállító sofőr állás Siklóson

Bonus Kft.
Siklós
Bruttó 300.000 Ft - 500.000 Ft / Hónap
2022. 08. 30.

Magyarország legnagyobb takarítóeszköz gyárába keressük áruszállító sofőr kollégánkat, a siklósi 7000 m2 alapterületű és 70 főt foglalkoztató Bonus Kft-hez.

Feladatok

  • Belföldi áruszállítás a munkáltató eszközeivel,
  • Áruk önálló összekészítése,
  • Átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • A szállított áruk precíz átadása a vevőknek,
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése,
  • Munkaidőnyilvántartáshoz kapcsolódó dokumentumok (jelenléti ív, tachográf, üzemanyagelszámolás) precíz, naprakész vezetése,
  • Tehergépkocsik műszaki állapotának figyelése, szervizelésének megszervezése és karbantartása,
  • Tehergépkocsi tisztántartása

Elvárások

  • Érvényes C kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • 2 éves tehergépkocsi vezetői tapasztalat
  • Segítőkész és barátságos magatartás
  • Szakirányú, vagy középfokú végzettség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Barátságos és segítőkész csapat, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fix jövedelem + juttatások
  • munkába járás támogatása (15 Ft/km)
  • Vállalati mobiltelefon
  • Szabad hétvégék, jellemzően nappali munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott