Kontroller munkakörben álláslehetőség Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2022. 08. 24.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kontroller

Feladatok

  • A vezetői információs rendszer üzleti intelligencia-megoldásainak fejlesztése, naprakész és pontos üzemeltetése.
  • Üzleti folyamatok kontrolling szemléletű támogatása: tervezése, tényadatokkal való összehasonlító elemzése és javaslatok kidolgozása.
  • Fejlődési lehetőségek meghatározása, a szervezet működésének racionalizálása, a hatékonyság és a jövedelmezőség növelésének érdekében.
  • Javító intézkedések bevezetésre ajánlása a vezetőknek, illetve ezek önálló kivitelezése.
  • Munkatársak fejlesztése, oktatási anyagok, dokumentációk létrehozása és naprakész karbantartása, amely tartalmazza az egyes kontrolling riportok, adathalmazok, adatvizualizációk és ezek adatforrásainak leírását, működésének folyamatát, követelményeit és felhasználói kézikönyveit.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Termelő területen szerzett kontrolling tapasztalat
  • MS Excelt magabiztos használata
  • Analitikus és logikus gondolkodásmód és asszertív kommunikáció
  • Power BI / Power BI Services / Power Query / Power Pivot szakértői szintű használata előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Önálló, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Mentor program, együttműködő, támogató csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria évente bruttó 390.000 Ft
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Eger

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük a megpályázott pozíció megjelölésével együtt küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott