Épületüveg fóliázó állás, betanítást biztosítunk - Diósd

Munkakör: épületüveg fóliázás

Diósdi székhelyű vállalkozásunkba keresünk hosszú távra megbízható, precíz, jó kézügyességgel rendelkező munkaerőt, a betanítást biztosítjuk.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

A Döry és Társa Kft-t 24 éves szakmai múlttal a hátam mögött, 2004-ben alapítottam. 1982-ben mi hoztuk be Magyarországra, az akkor még Hollandiában gyártott Fassolar néven futó ablakfóliákat. Közel 20 éve, kizárólag az amerikai Eastman Chemical Company által gyártott, méltán világhírű LLumar márkanevű fóliát használjuk.

Vevőkörünkbe köszönettel vesszük éppúgy az egyablakos lakossági, mint a több száz ablakkal rendelkező közületi megrendelőket.

Kapcsolataink

Kiterjedt kapcsolattal rendelkezünk az üveghez, az árnyékolástechnikához, valamint a biztonságtechnikához magas fokon értő szakemberekkel, így akár önmagában vagy a fóliázással kapcsolódóan is tudunk segíteni és ajánlatot adni.

Üzletpolitikánk

Hisszük, hogy csak úgy lehet több mint 30 éven át a piacon maradni, ha tapasztalataink segítségével, mindig a megrendelő igényének és a helyszín sajátosságainak megismerésével egy korrekt árat adunk, egy magas minőségű anyaggal gyors és tiszta munkát végzünk, több éve cégünknél dolgozó munkatársakkal.

Feladatok

  • épületüveg fóliázás (lakossági és közületi kivitelezés)
  • ablaküveg méretek felvétele
  • ügyfelekkel való kommunikáció
  • létrán és állványon való biztonságos munkavégzés

Elvárások

  • precíz, igényes munkavégzés
  • jogosítvány
  • kollegákhoz való alkalmazkodás, csapatmunka
  • büntetlen előélet

Előnyök

  • nyelvtudás nem szükséges

Amit kínálunk

  • családias munka környezet
  • változatos projektek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott