Műszakvezető munkatársakat keresünk Füzesabonyban

A Musashi Hungary Füzesabony Kft. egy japán tulajdonban lévő energikus, újításokra nyitott, fejlődő vállalkozás. Nagypontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatók az autó-, gép- és egyéb járműiparban.

Feladatok

  • a meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése;
  • munka és pihenőnapok elrendelése, szabadságok kiadása, tervezése;
  • a kijelölt területen dolgozó operátorok: vezetése, felügyelete és koordinálása;
  • a területen előforduló rendellenességek megszüntetésére azonnali intékezdések végrehajtása;
  • műszakátadás-átvétel zökkenőmentes biztosítása;
  • az adott terület előírás szerinti működésének biztosítása;
  • beosztottak motiválása;
  • a munkahelyi rend, fegyelem, 5S előírások, valamint a munkavédelmi-, tűzvédelmi- és környezetvédelmi szabályok, előírások betartása, betartatása;
  • javító intézkedések meghozása a legjobb folyamatok kialakítására, területe hatékonyságának növelésére mind a minőség javítása, mind a mennyiségi igények kielégítése érdekében.

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség;
  • vezetői/műszakvezetői tapasztalat gyártókörnyezetben;
  • jó kommunikációs készség;
  • kiváló konfliktuskezelési képesség.

Előnyök

  • közvetlen termelésirányítási gyakorlat;
  • gépi megmunkálásban, forgácsolásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Cafeteria.
  • Bónusz.
  • Munkába járás támogatása.
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása.
  • Egyéb juttatások (dolgozói ajánlói bónusz, gyümölcs, kedvezményes ebéd, kedvezményes telefonflotta, törzsgárda jutalom).
  • Kreatív munkavégzési lehetőség, stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség, kedvező munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott