Egri termelőüzemünkbe mérőlaboráns munkakörbe munkatársat keresünk

AlZink Kft.
Eger
2022. 08. 17.

Nyomásos öntéssel cinköntvényeket gyártunk több, mint 15 éves tapasztalattal.

Feladatok

Az új felvételes feladatai lesznek:

  • 3D koordinátamérőgépre és 2D kontúr mérőgépre  mérőprogramok írása és a mérések elvégzése
  • Optikai 2D és 3D mérőgépre mérőprogramok írása és a mérések elvégzése
  • A mérési dokumentációk ( PPAP, EMPB ) kitöltése, rajzok felszámozása
  • Információcsere  gyártásban és minőségbiztosításban dolgozó munkatársakkal
  • Belső kalibrálási rendszer működtetése
  • Gyártásközi  mérések,  ellenőrzések elvégzése
  • Alapanyagok és késztermékek vizsgálata

Elvárások

  • Legalább középfokú  végzettség
  • Aktív műszakirajz olvasási készség
  • Kézi mérőeszközök magabiztos kezelése
  • Tapintós 2D és 3D koordinátamérőgépek kezelésében, programozásában való jártasság
  • Légy nyitott és tudj csapatban vagy akár önállóan is dolgozni

Előnyök

  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatok esetében, autóval 15 Ft/km.
  • A munkavégzés munkaidőkeretben (heti 40 óra)  történik
  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség ( Zeiss  / GOM mérőrendszer alkalmazásának megtanulása gyártói támogatással. )

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott