Nyomógépre kisegítő munkatárs "másodgépmester" munkalehetőség Kecskeméten

A Print 2000 Nyomda Kft. (Kecskemét, Nyomda utca 8.) nyomógépre kisegítő munkatársat ("másodgépmester") keres.

Jelentkezni lehet telefonon a bejelentkezés után megtekinthető számon, illetve a "JELENTKEZEM" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • Heidelberg Speedmaster nyomdagépen dolgozó gépmesterek munkájának támogatása, segítése
  • nyomdagép körüli anyagmozgatás kézi hidraulikus emelőkocsival „békával”

Elvárások

  • középfokú végzettség (szakiskola/szakmunkás képző)
  • kettő műszakos munkarend (délelőtt: 06:00-14:00, délután: 14:00-22:00) vállalása
  • terhelhetőség, legalább közepes fizikai erőnlét
  • megbízhatóság, kitartás
  • csapatban való együttműködés

  • Szakirányú végzettség, illetve nyomdai környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • 8 órás teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • stabil, megbízható munkahely
  • munkaruha
  • modern munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott