Buszsofőrt keresünk belföldi és nemzetközi személyszállításra

Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás keres hosszú távra BUSZSOFŐR munkatársat belföldi és nemzetközi személyszállításra

Feladatok

  • Új, illetve pár éves minőségi autóbuszainkkal végzett belföldi, valamint nemzetközi személyszállítás 3-7 napos utak formájában, Olaszország, Görögország, Németország, Franciaország, Szlovénia, Csehország és Szlovákia területén.

Elvárások

  • Igényes munkavégzés
  • Korrekt, megbízható hozzáállás, segítőkészség
  • Kommunikatív, jókedvű személyiség
  • Legalább 1 idegen nyelv ismerete

Előnyök

  • Több éves releváns tapasztalat
  • Nyelvvizsga megléte

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Folyamatos foglalkoztatás, kiszámítható munkavégzés
  • Minimum egy hónappal előre ütemezett beosztás
  • Versenyképes bérezés (alapbér+pótlék)
  • Családias légkör, jó hangulatú csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott