Gépszerelő, géplakatos kollégát keresünk Pécsett

SOMAPAK Kft.
Pécs
2022. 11. 06.

A SOMAPAK Csomagolástechnikai Gépgyártó Kft. 1986-ban alakult olasz-magyar vegyesvállalatként, csomagolástechnikai gépek gyártására szakosodva. Ezáltal az első 50, Magyarországon alapított vegyesvállalat közé sorolható. 1995 őszén a külföldi tulajdon kivásárlásával teljesen magyar, családi tulajdonú vállalat lett. A cég profilja évről-évre bővült az igényeknek megfelelően. Jelentős beruházások által a vállalat tevékenységi köre évről-évre újabb ágazatokkal gyarapodott, mint például a CNC alkatrészgyártás- ill. lemeztechnológiával. Ezáltal a csomagolástechnikai és egyedi gépgyártás mellett jelentős kapacitással rendelkezünk a CNC gyártástechnológia terén, ideértve többek között a CNC forgácsolást, CNC síklemez- és cső/zártszelvény lézervágást, CNC plazma- és lángvágást, lemezalakítást, stb.A SOMAPAK KFT komplett megoldásokkal, egy kézből történő teljes körű szolgáltatással áll Partnerei rendelkezésére az ötlet, igény megfogalmazásától kezdődően a megvalósult gépek, gyártórendszerek utóéletének gondozásával bezárólag.

Feladatok

  • Gépszerelési feladatok, összeállítások, lakatos munkák.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend,
  • versenyképes bér,
  • kiemelt minőségű munkakörnyezet,
  • egyéb juttatások.
  • Bérfejlesztési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott