Minőségellenőr / Készlet koordinátor álláslehetőség

A BVS Tűzvédelmi Kft. külföldi tulajdonban lévő (  BVS bvs1.no) ) cég , tűzgátló termékeket gyártunk, melyeket külföldi piacokon értékesítünk, Vevőink magas minőségi elvárásainak biztosítása érdekében keresünk új munkatársat a következő munkakörbe: Minőségellenőr /Készlet koordinátor

Feladatok

  • gyártás közbeni gyártott fél és késztermékek ellenőrzése adott vevői követelmények alapján
  • raktári feladatok , bevételezés, iktatás, leltár..stb
  • bejövő-kimenő áruk ellenőrzése
  • reklamációkezelés
  • oktatások megtartása
  • auditra való felkészítés
  • munkautasítások, standardok készítése, frissítése
  • számlák adminisztrációs feladatai a gyárban használt programban

Elvárások

  • minőségirányítási rendszerek ismerete feltétel
  • számítógépes ismeretek, ( Office, Excel)
  • A munka jellege miatt elsősorban férfiak jelentkezését várjuk

Előnyök

  • angol tudás előny de nem feltétel
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • állandó délelőttös műszak (Hétfőtől - péntekig 8-tól 16-ig)
  • bejárási támogatás
  • balesetbiztosítás
  • cafeteria
  • előrelépés lehetőség
  • családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott