Minőségellenőrt keresünk 3 műszakos munkarendben

Eurocircuits Kft.
Felsőtárkány
Bruttó 1 750 Ft - 1 950 Ft / Óra
2022. 11. 13.

Nyomtatott áramkör gyártó és beültető üzemünkbe minőségellenőrt keresünk 3 műszakos munkarendben.

Feladatok

  • A készáru minőségének ellenőrzése, a vonatkozó szabványok és belső dokumentumok alapján
  • A gyártásközi műveletek ellenőrzése a minőségbiztosítási vezető intézkedései szerint
  • A vevőreklamációkkal és belső hibajelzésekkel kapcsolatos feladatvégzés,
  • A készáruraktár állományának kezelése és dokumentálása
  • Csomagkészítés
  • Szállítólevél készítés

Elvárások

  •  Nagyon jó látás, pontosság, középfokú végzettség, alap számítógép felhasználói ismeretek

Előnyök

  • műszaki végzettség,
  • elektronikai végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Juttatás: munkába járás, cafeteria, jelenléti bónusz, karácsonyi jutalom, törzsgárda jutalom,
  • egyéni és csoportos havi jutalom

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott