Targoncavezető állás Gyöngyösön

Geoconstans Kft.
Gyöngyös
Nettó 200 000 Ft / Hónap
2022. 07. 20.

A Geoconstans KFT  hulladékkezelés terén szerzett több, mint 10 éves tapasztalatunknak, a folyamatosan fejlődő vállalatunk által alkalmazott korszerű megoldásoknak és a jól képzett munkavállalóinknak köszönhetően optimális tanácsadási és hulladékkezelési szolgáltatásokat nyújtunk mind ipari, vállalati és az önkormányzati szektorban működő ügyfeleink számára!

Feladatok

  • Precíz anyagmozgatás a gyárban vagy üzemi területen, az áruk ki- és betárolása, területtől függően komissiózás, emelőgépnapló vezetése, kamionok rakodása, munka- és balesetvédelmi előírások betartása.

Elvárások

  • A jelentkezőknek mindenképp rendelkezniük kell 3324-es típusú képesítéssei!
  • Munkavégzés egy műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig reggel 6-tól du 14 óráig!
  • Fényképpel ellátott önéletrajzokat várjuk!

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Tiszta, igényes körűlmények,
  • max 2 éves zárt targoncák,
  • céges autó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott