Raktáros munkakörbe kollégát keresünk Kaposváron

Fino-Food Kft.
Kaposvár
2022. 06. 30.

A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Több, mint 200 fős csapatunkba keresünk kollégát RAKTÁROS munkakörbe.

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható

Feladatok

  • áruátvétel és –kiadás a vállalatirányítási rendszerben, a termelésért felelős üzemek kiszolgálása
  • raktárkészlet ellenőrzése, adminisztrálása
  • szavatosság figyelése, FIFO elv szerinti kiadások
  • a beérkezett segédanyagok elhelyezése

Elvárások

  • középfokú végzettség

  • targoncavezetői jogosítvány megléte (ha nem rendelkezel jogosítvánnyal, akkor a megszerzéséhez a beiskolázást támogatjuk!)

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott