Csőhálózati szerelő pozícióban álláslehetőség Százhalombattán

Szeretnél egy megbízható cégnél dolgozni? Szereted a kiszámítható munkarendet? Értesz a csőhálózati és vízhálózati feladatokhoz? Akkor te minket keresel!

Csőhálózati szerelőként várunk a Fővárosi Vízművekhez!

Feladatok

Mi lenne a feladatod?

  • Vízcsőhálózat üzemeltetésével, hibaelhárításával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása csoportvezető iránymutatásai alapján műszakos munkarendben.

Elvárások

Biztos, hogy téged keresünk, ha van

  •  „B” kategóriás jogosítványod
  • hasonló munkában szerzett tapasztalatod
  • vállalod az előzetes orvosi alkalmassági vizsgálatot

Előnyök

Te vagy a főnyeremény, ha

  • „C” kategóriás jogosítvánnyal is rendelkezel
  • vízvezeték szerelő vagy csőhálózat szerelő végzettséged van

Amit kínálunk

Mit adunk ezért neked cserébe?

  • alapbéredet, műszak pótlékot, vezetési pótlékot minden hónap 9.-én átutaljuk
  • stabil, kiszámítható vállalati hátteret
  • előre tervezhető munkarendet, szabad hetekkel, amikor akár másodállást is tudsz vállalni
  • lakásvásárlási támogatást
  • kedvezményes munkásszállás lehetőséget
  • napi 8 órás munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott