Raktáros-textilvágó állás Pécsett egy műszakos munkarendben

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. 27 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőte ki magát.

Pécsi központunkba kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Raktáros - textilvágó

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol textilanyagokkal? Szívesen végzel könnyű fizikai munkát? Szívesen dolgozol egy lendületes, fiatalos csapatban?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • Bejövő megrendelések figyelése és a vágatok elkészítése a megadott határidőre
  • Napi előírt vágat darabszám teljesítése
  • A vágatok minőségi ellenőrzése
  • A munkához szükséges gépek kezelése, felelősségteljes használata, meghibásodásuk jelzése a közvetlen felettes felé
  • Készletfigyelés, termeléshez szükséges anyagok és eszközök takarékos és ésszerű használata
  • Anyagmozgatás, komissiózás, csomagolás
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Együttműködő és alkalmazkodó képesség
  • Határidő tartás

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kézügyesség, ami textilanyagok gépi és kézi vágásánál használható

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Kiváló kereseti lehetőség

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott