Vámügyintéző kollégát keresünk Pécsett

SEIREN Hungary Kft.
Pécs
2022. 07. 17.

A Seiren első európai gyárába, mely Pécsett a déli ipari parkban épül fel, keresünk VÁMÜGYINTÉZŐ munkakörbe új munkatársat.

A Seiren Hungary Kft. elektromos autókhoz gyárt prémium minőségű műbőrt, melyet elsősorban az autók üléshuzataként használnak fel.

További információk a Seiren-ről: www.seiren.com/english

Karrieroldalunk: www.seirenhungary.hu

Feladatok

  • Teljeskörű export/import vámügyintézés.
  • Az induló és érkező szállítmányok nyilvántartásba vétele, a szükséges vámkezelések elintézése, az okmányok archiválása.
  • Hatósági beadványok elkészítése, kapcsolattartás a hatóságokkal.
  • Dokumentációk kezelése, eljárások felügyelete.
  • EKÁER rendszerben történő ügyintézés.
  • NAV, vám jellegű ellenőrzésekben való részvétel, koordináció.
  • Szállítással kapcsolatos problémák megoldása.
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel.
  • Kimutatások, elemzések, riportok, statisztikák elkészítése, beadása a megfelelő hatóságok fele.

Elvárások

  • Vámügyintézői végzettség
  • Minimum 1 éves releváns szakmai munkatapasztalat
  • Kommunikációképes  angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (word, excel, PowerPoint)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság

Előnyök

  • SAP, ERP rendszer ismerete előnyt jelent
  • Alapvető kémiai ismeretek, technológia iránti érdeklődés megléte előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó, fiatalos kollektíva
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a magánélet és munka egyensúlyára

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott