Teljes munkaidős bolti értékesítő és webshop asszisztenst keresünk csapatunkba

Crystal Boutique Kft.
Pécs
Nettó 180 Ft - 260 Ft / Hónap
2022. 06. 24.

Új kollégát keresünk a  Crystal Pécs Webshop csapatába- www.crystalpecs.hu

Nyitott pozíciónk:

Teljes munkaidős bolti értékesítő és webshop asszisztens (heti 5 napban/ 8 órában)

Munkavégzés helye: Pécs, Forrás Üzletház földszint, Crystal Boutique

Cégünkről:

Az ország legnagyobb esküvői webáruháza- és shopjaként új kollágát keresünk a Crystal Pécs csapatába:

18 éve működő, családias légkörű, dinamikusan fejlődő fiatalos csapatunkba keresünk új tagokat, két pozícióra. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk, fejlődhess és közösen további sikereket érjünk el. www.crystalpecs.hu

Amiről a pozíció szól:

Ha szereted az embereket, könnyen teremtesz kapcsolatot velük, régóta vonz a divat. a szép ruhák világa és kedveled az izgalmas és változatos feladatokat, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Bolti eladóként te vagy az üzletünk lelke. Neked köszönhetően vásárlóink a számukra legjobb termékekkel és nagyszerű vásárlási élménnyel távoznak üzletünkből. Csapatunk többi tagjával együttműködve feladataid között lesz az üzlet árukészletének a feltöltése, áruátvétel, webshop csomagok összekészítése, kassza kezelés, számlázás és az ügyfélszolgálatunkra érkező kérdések megválaszolása.

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni:

  • emberközpontú cégvezetés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • a személyes programjaidhoz is igazodó szabadidő, szabadság
  • versenyképes alapbér és forgalom utáni jutalék
  • izgalmas és változatos feladatok
  • tanulási-, fejlődési lehetőségek
  • vásárlási kedvezmények

Feladatok

  • Bolti értékesítés, boltba érkező vásárlók fogadása, kiszolgálása, kassza és készletkezelő program kezelése.
  • Az üzlet árukészletének a feltöltése, áruátvétel a beérkezést követően.
  • Webshop csomagok összekészítése, számlázás, áru visszavételezés.
  • Ügyfélszolgálatunkra érkező kérdések megválaszolása szóban és írásban.

Elvárások

  • Szeress emberekkel beszélgetni, légy segítőkész és barátságos
  • Szeress csapatban dolgozni és a jó hangulat legyen fontos számodra
  • Vásárlói szemmel nézd a boltot, így mindig a legjobbat tudod tenni a vásárlói élmény javításáért
  • Mozogj magabiztosan a számítógépek világában

  • Ha korábban dolgoztál már hasonló pozícióban, eladóként, értékesítőként, vagy az online világban az előny, de nem feltétel. Az új kollégának kidolgozott formában segítjük a betanulását.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott