A Lola Munkaruha pécsi szaküzletébe üzletvezető helyettes / első eladó pozícióba munkatársat keresünk

IXONOX Kft.
Pécs
2022. 10. 21.

Olyan elkötelezett munkatársat keresünk pécsi szaküzletünkbe, aki nem retten el a vevőkiszolgálástól, sokrétű, kreatív, divatorientált és aktívan részt vesz az üzlet mindennapi életében annak érdekében, hogy tartsuk és emeljük pozíciónkat a piacon.

Feladatok

  • Részvétel az üzlet teljes körű működésében az értékesítési célok elérése/meghaladása érdekében
  • Vásárlók egyedi igényeinek felmérése, szaktanácsadás
  • Árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés, boltkép kialakítás
  • Számlázás, pénztár kezelés, árajánlat készítés
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, megvalósítása
  • Adminisztráció
  • Takarítási feladatok

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség (előny, de nem feltétel)
  • Tapasztalat kereskedelmi területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Motivált, célorientált egyéniség
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Jó számítógépes ismeretek, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan szerződés
  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat
  • Munkaidő heti 40 óra, kéthetente szombati munkavégzés (Nyitvatartás: H-P: 8-17, SZ: 9-12)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott