Szegedi, egyházi fenntartású idősek otthonába szakképzett ápolót, gondozót keresünk

Krisztusban Hívő Nazarénus Gyülekezetek Idősek Otthona Intézmény
Szeged
Bruttó 300 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2022. 06. 22.

72 férőhelyes, korszerűen kialakított idősek otthonába keresünk az idősgondozás iránt elhivatott szociális gondozót vagy ápolót. Az intézményben élő idősek kiemelkedő és magas színvonalú ellátásban részesülnek, a lakószobák és az intézmény területe tiszta és rendezett.

Feladatok

  • A munkavállaló fő feladatai közé tartozik az intézmény lakóinak szeretetteljes mindennapos ellátása és kiszolgálása, egészségi állapotuknak megfelelő szakmai gondoskodás és ápolás nyújtása. A munkavégzés 12 órás műszakokban, folyamatos munkarendben havi munkabeosztás alapján történik.

Elvárások

  • A munkavállalóval szemben elvárás az 1/2000 SzCsM rendelet szerinti szakképzettség (ápoló vagy gondozó), alapvető elvárás az idősek iránti tisztelet és megbecsülés, empatikus magatartás. Fontos a csapatmukára való alkalmasság, jó kommunikációs képesség.

  • Előnyt jelent a szakmai tapasztalat, de pályakezdők is bátran jelentkezhetnek.

Amit kínálunk

  • Korszerű és jól felszerelt munkakörnyezet, tiszta, rendezett helyiségek. A dolgozók munkájának megbecsülése, tisztelet a munkavállalók felé. Harmonikus munkahelyi légkör, lelkes dolgozói csapat. Korrekt bérezés, rendszeres jutalmak, rugalmasság a munkabeosztás vonatkozásában.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott