Termelési adminisztrátor munkalehetőség, alap angol és excel ismerettel

Alapvető adminisztrációs tevékenységek ellátása (adatrögzítés, termelési riportok előkészítése, besegítés a termelés szervezésébe, egyeztetés a munkavállalókkal, adminisztratív előírások követése, másolás, szkennelés, nyomtatás stb.)

Angol nyelvű kommunikáció szükséges!

Megbeszélések jegyzőkönyvének elkészítéseA termelési vezetőség asszisztálása a termelési területre vonatkozó feladatokkal kapcsolatos ügyek intézésében

Állás típusa: Teljes munkaidő, 08:00-16:00

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Feladatok

  • Termelési adatrögzítés, jelentések készítése, másolás, adatellenőrzés, leltárkészítés
  • A munkafeladatokra betanítjuk az új kollégát!

Elvárások

  • Alapfokú kommunikáció angolul és excel ismeret szükséges!

Előnyök

jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Teljesítmény bónusz, cafetéria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott